F12 یا F12 را فشار دهید

برای برطرف کردن این مشکل میتوانید به روشهای زیر اقدام کرده و دستور العملهای گفته شده را اجرا کنید. مطمئنآ یکسری از فایلهای شما در ویندوزتان مشکل پیدا کرده است، درصورتی که راه های بالا جواب ندهد معنی اش این است که این فایلها قابل بازیابی نیستند و مجبور به استفادهی کپیتازهای از آنها در ویندوزتان هستید. اگر این تغییرات توسط Admin تائید نشده باشد یعنی فایلهای مربوطه اجرائی نیستند و مابقیه فایلها بدون تغییر باقی می ماند در این حالت به نظر می رسد که هیچ اتفاقی نیفتاده است.

همه چیز بستگی و یا نیاز به Admin دارد که می تواند بر روی گزینه NO کلیک کند و یا فراتر بر روی گزینه Yes کلیک کند که در این حالت به برنامه و یا فایلها اگر بخواهند اجازه تغییرات را می دهد. اگر کاربر بر روی گزینه No کلیک کند تمامی تغییرات مد نظر اعمال نخواهد شد واگر بر روی Yes کلیک کند ( و پسورد یوزره Admin را اگر درخواست کرده باشد وارد کند ) در اینصورت برنامه اختیارات Admin را دریافت می کند و می تواند هر تغییرات سیستمی را که بخواهد اعمال کند.

پیغام داده شده در این عکس می گوید که آیا شما اجازه می دهید که این برنامه تغییرات مورده نظر را اعمال کند؟ برای تهیه این آموزش از درایو :C استفاده شده، بنابراین لازم است برخی جزییات را بسته به سیستم خود تغییر دهید. توضیح حالت1) زمانیکه شما با یک یوزره Admin و یا یوزری که عضو گروه administrators هست وارد ویندوز شدیدو می خواهید تنظمیات ویندوزی انجام بدهید که منظور از تنظیمات ویندوزی همان تنظیماتی هست که مخصوص Admin ها هست، مثلاً تنظیمات کارت شبکه و یا ساعت و تاریخ سیستم را تغییر دهید، در این حالت با اینکه یوزره مربوطه دارای اختیارات Admin هست با این همه UAC بر اساس تنظیماتی که از قبل به آن اعمال شده پیغامی را به کاربرمی دهد مبنی بر اینکه آیا اجازه این تغییرات را می دهید یا نه؟

برای درک و فهم آسان موضوع، الگوریتم UAC در دیاگرام زیر توضیح داده شده است. توضیح هر یک از موارد بالا به شرح زیر می باشد. فایلی که باعث UAC Prompt می شود زمان اجرای آن سیمبول UAC در گوشه پایین سمت راست از آن آیکون همانند شکل زیر نمایش داده می شود. برنامه یا تنظیمات سیستمی که باعث UAC Prompt می شوند نیز در کنار نام آیکون برنامه لوگو یا سیمبول UAC را دارند. من چگونه بدانم که یک فایل یا تنظیماتش باعث UAC Prompt خواهد شد؟

در حالت کلی هر تغییری که قرار هست در سیستم اتفاق بیفتد پیغام UAC داده خواهد شد که این پیغام UAC به همراه Secure Desktop خواهد بود و اگر کاربر جوابی به این پیغام ندهد ویندوز بعد از 150 ثانیه رد درخواست خواهد داد. در گذشته، تعداد زیادی کاربر وجود داشت که از تأثیر عملکردی که جستجوی ویندوز بر رایانههای آنها داشت، ناراضی بوده و شکایت داشتند که پس از ارتقای ویندوز خود به ویندوز ۱۰، کامیپوتر آنها کندتر عمل میکند. کدام تغییرات با عث ایجاد UAC Prompt در ویندوز می شوند؟ زمانیکه یک برنامه ای می خواهد تغییرات سیستمی مانند موارد زیر را انجام دهد UAC برای دریافت اختیارات قوی نسبت به آن برنامه نمایش داده می شود.

در حال حاضر اجرای اپلیکیشنهای اندروید روی ویندوز ۱۱ بیش از آن که برای کاربران عادی باشد، مناسب کاربران حرفهای است. استفاده از گوگل پلی استور در ویندوز ۱۱ دقیقا مشابه استفاده از این اپلیکیشن فروشگاه روی گوشیهای تلفن همراه است. چند لحظه طول میکشد ولی اکنون باید گوگل پلی استور روی ویندوز ۱۱ شما نصب شده باشد. در نهایت اگر پس از نصب ویندوز 11 نسخه قدیمیتر سیستمعامل را ترجیح می دادید، می توانید پس از ارتقا به مدت 10 روز مجددا به ویندوز 10 برگردید زیرا که مایکروسافت اعلام کرده تا سال 2025 از ویندوز 10 پشتیبانی خواهد کرد.

چند ماه طول میکشد تا یک نسخه پایدار به سیستمهای ویندوز ۱۱ برسد اما هنگامی که واقعا این ویژگی در ویندوز ۱۱ جا بیفتد؛ بهتر از هر شبیهساز اندروید دیگری روی سیستمعامل مایکروسافت کار خواهد کرد. شما می توانید آن را به هر دو صورت انجام دهید، اما چند ترفند برای انجام درست آن وجود دارد. ممکن است به چند بار ری استارت نیاز داشته باشید. حالت تاریک برای منوی استارت، تسکبار، اکشن سنتر و دیگر اپها موجود بوده است اما حالا دیگر میتوانید این امکان را برای File Explorer نیز فعال کنید. Desktop همراه می باشد.به Dim یا تاریک شدن دسکتاپ ویندوز Secure Desktop گفته می شود علت این کار به این دلیل هست که زمانیکه UAC پیغام مربوطه را به کاربر می دهد کاربر تا زمانیکه تکلیف این پیغام را مشخص نکند قادر به انجام هیچ کاری نیست یعنی سیستم، کاربر را اجبار به پاسخگویی به این پیغام می کند و اگر کاربر به مدت 150 ثانیه به این پیغام پاسخ ندهد ویندوز رد درخواست می دهد.

اما بسیاری از افرادی که در طول روز مدت زمان طولانی از کامپیوتر استفاده می کنند مثل کارمندان و دانشجویان تمایل دارند از نسخه دسکتاپ واتساپ استفاده کنند تا در حین کار مجبور نباشند برای دیدن و پاسخگویی به پیام های دریافتی از گوشی استفاده کنند . پس از اتمام این مراحل، Windows Subsystem برای اندروید را از منوی استارت باز کنید. مود Developer را از تنظیمات Subsystem روشن کنید. که این پیغام بصورت Yes یا No هست، اگر یوزر گزینه Yes را انتخاب کند در اینصورت این اجازه به کاربر داده می شود که این تنظیمات مربوطه را انجام دهد.

۱۳. اگر میخواهید کیبورد دوم تعریف کنید گزینه Add Layout را بزنید وگرنه گزینه Skip و سپس Yes را بزنید. در قسمت Exclusions بر روی گزینه Add or remove exclusions کلیک کنید و سپس در صفحه جدید بر روی Add an exclusion کلیک کنید و فایلی را که ویندوز اجازه نصبش را نمیدهد انتخاب کنید. گزینه Hard Disk A که در قسمت Storage این صفحه است را انتخاب کنید. پس بهتر است حلقه مناسب را برای پی سی خود و یا دستگاه خود انتخاب کنید تا مشکلی برای دستگاه شما بوجود نیاید. ۲- همچنین میتوانید ابتدا بر روی یک فضای خالی در دسکتاپ راست کلیک کرده و سپس Personalize را انتخاب کنید.

6. Download and convert to ISO را انتخاب کنید و Include updates را علامت بزنید و سپس روی Create download package کلیک کنید. روی آیکون Start کلیک راست کرده و “Control Panel” را انتخاب کنید. یادآوری کردن آیکون UAC و هر زمانیکه شما آن را می بینید بیش از آن خواهید فهمید که به تائید یوزرهای Admin احتیاج خواهید داشت. اگر شما بر روی آن کلیک کنید اطلاعات بیشتری می بینید که شامل مکان دقیق برنامه بر روی دیسک یا فایل و مدارک دیجیتالی منتشر کننده آن و اینکه در مورده کسی که ایجاد کرده آن چیزی که شما می خواهید آن را اجرا کنید، اطلاعات بیشتری نشان می دهد.

اگر شما پرونده و فایلهای مهمی دارید که ممکن است از دست بدهید و می خواهید قبل از نصب مجدد ویندوز آنها را حفظ کنید، شما می توانید از دیسک های زنده ویندوز و لینوکس استفاده کنید و یا فلش مموری خود را بوتیبل کنید. شما نیاز به لاگین به این فروشگاه دارید تا بتوانید اپلیکیشنهای مورد نظر را دانلود و نصب کنید. در باکس جستوجوی ویندوز، آن را یافته و کلیک کنید تا باز شود. در پنجره باز شده دستور slmgr /ipk yourlicensekey را وارد و اینتر کنید. بعد از اینکه دستور بوت از طریق فلش صادر شد، گزینه Install Android-x86 to Hard Disk را انتخاب کنید و مسیر نصب محتوای اصلی اندروید برای بوت شدن را مشخص کنید.

مثال: با یوزری که عضو گروه Admin هست به ویندوز لاگین کرده ایم و می خواهیم بر فرض مثال وارد بخش Microsoft Management Console که به اختصار MMC نشان می دهند شویم، به همین دلیل وارد بخش Run ویندوز می شویم و دستور MMC را وارد می کنیم بر اساس تنظیماتی که در UAC انجام گرفته شده با پیغام زیر مواجه می شویم. در ویندوز برنامه های اجرا شده بصورت پیش فرض دارای اختیارات Admin نیستند بلکه اختیاراتشان شبیه اکانت های standard User می باشد. اکانت های standard User دارای هیچ اختیاراتی نسبت به تغییر سیستم عامل نمی باشند، آن تغییرها می تواند فایلهای سیستمی یا تنظیمات رجیستری باشند.

فایلهای قابل بوت کردن هیچ ارتباطی با فایلهایی که به انتها میرسند ندارند. نکته خوب این است که ویندوز 11 به شما امکان می دهد حالت بازی را با توجه به ترجیحات خود سفارشی کنید. کروم دارای نوار تک ( Omnibox ) است که وقتی شما جستجو کنید کروم نتایج خود را با کمک سابقه مرورگر , سایت های مورد علاقه و برنامه هایی که از قبل نصب کرده اید نشان میدهد. چگونه یک سیستم عامل جدید را روی لپ تاپ خود نصب کنم؟ سرعت عملکرد نسخه اورجینال سیستم عامل ویندوز در مقایسه با نسخه کرک شده به مراتب بیشتر است و خیلی از آپدیت هایی که برای ویندوز منتشر میشوند با همین هدف ارائه خواهند شد که در نسخه کرک شده قابل استفاده نیستند.

مثلا، در دستگاهی که ما تست کردیم؛ متن برخی از اپلیکیشنها روی پلیاستور لرزان است. برای امنیت بالاتر بهتر است از بسته های نصبی معتبر برای نصب ویندوز استفاده نمایید. نصب خیلی سریع تمام میشود و PowerShell از شما درخواست میکند با شرایط و ضوابط اعلام شده، موافقت کنید. در این کامپیوترها، عملکرد پردازنده پس از نصب ویندوز 11 تا 15 درصد دچار افت شده است. با این حال، نسخه جدید اپلیکیشن هنوز در حال توسعه است و به همین دلیل برخی عناصر موجود در این تصاویر همچنان بدون تغییر خاصی به نظر میرسند که قابل درک است.

برنامه ها مستقیما از فروشگاه جدید Windows در دسترس خواهند بود و با استفاده از فناوری Intel Bridge ساخته می شوند. اولین نسخه مبتنی بر رابط کاربری گرافیکی از سیستم عامل آن در سال 1985 راه اندازی شد و نام آن Windows 1.0 بود که با کد داخلی Interface Manager نامگذاری شد. اوایل سال جاری میلادی گروهی موسوم به «شَدو بروکرز» (The Shadow Brokers) مدعی شدند ابزارهای جاسوسی NSA را در اختیار دارند و اقدام به فروش آنها کردند، اما اوضاع مطابق میل آنها پیش نرفت. اگر پیغام The command completed successfully را مشاهده کردید پس عملیات با موفقیت انجام شد و میتوانید وارد سیستم شوید.

دیدگاهتان را بنویسید