پی سی پلاس

با دانلود تلگرام می توانید هر بار از ویژگی های جدید که به آن افزوده می شود بهره مند شوید. در، دستور قضایی بیان شده است که باید امکان دسترسی به محتوای تلگرام حتی با ابزار های رفع فیلترینگ وجود نداشته باشد. بنا به گزارش خبر گزاری میزان دستور فیلتر تلگرام با توجه به شکایات مختلف مرتبطه در حوزه پیام رسان تلگرام در دادگاه انقلاب و دادگاه های عمومی، در مورخه 10 ام اردیبهشت ماه دستور فیلتر شدن تلگرام صادر گردید و تلگرام از بامداد 11 اردیبهشت ماه سال 1397 از دسترس خارج شد. بر مبنای همین دلایل دستور فیلتر به شرحی که نوشت شد صادر شده است و از بامداد سه شنبه مورخ یازدهم اردیبهشت ماه از دسترس خارج گردید.

آیا دستور فیلتر تلگرام قابل اجرا است ؟ پس نسخه ضد فیلتر تلگرام فعلا وجود ندارد و یا اگر وجود دارد در کشور ما کار نمی کند. شایان ذکر است که از نظر علمی هیچگونه اطلاعاتی وجود ندارد که بتواند ثابت کند فناوری بلاک چین میتواند یک سیستم را غیر قابل فیلتر کند، درست است که در بلاک چین امنیت بسیار بالاست و نمیتوان به راحتی سیستم را از کار انداخت و یا آی پی مسدود کرد، اما ISPهای یک کشور میتوانند با بستن پورت سرویسی که از بلاک چین استفاده میکند، به کلی آن را از کار بیاندازند.

بسیاری بر این باورند که پاول دورف یک نسخه از تلگرام با فناوری بلاک چین را در اختیار شهروندارن روسیه قرار داد، تا آنها توانستند به راحتی از فیلترینگ اعمال شده در این کشور عبور کنند. برای مثال اگر اپلیکیشن پیام رسانی از فناوری بلاک چین استفاده کند و شما اطلاعاتی از طریق آن برای کسی ارسال کنید، این اطلاعات توسط یک پروتکل اختصاصی به سمت چند کاربر که از همان اپلیکیشن استفاده میکنند ارسال میشود و پردازش آن توسط دستگاه آنها انجام خواهد شد. دومین کانال بزرگ ایرانی هم همانند اولی متعلق به یک تلگرام غیر رسمی است؛ تلگرام فارسی که با بیش از 3 میلیون نصب کننده توانسته از دیدگاه تعداد کاربر از رقیب معروفش یعنی موبوگرام فاصله گرفته و محبوب ترین تلگرام غیر رسمی ایرانی لقب بگیرد.

همچنین امکان به اشتراکگذاری این استیکرهای شخصیسازی شده با استفاده از ربات Stickers وجود خواهد داشت. و شما میتوانید برای دانلود هاتگرام از لینک های انتهای صفحه استفاده کنید. وجود سیستم عامل IOS باعث محدودیت های برای نصب این برنامه شده است اما تیم rafalense بر این تلاش بوده است تا نسخه تلگرام پلاس برای ایفون را منتشر کند و شما میتوانید از طریق اپ استور اقدام به دانلود و نصب کنید.

البته پستهای داغ کانالهایی که در آن عضو هستید را نیز میتوانید مشاهده کنید. حال برنامه شبیه ساز را باز کرده و از طریق درگ اند دراپ، فایل APK تلگرام ایکس را کشیده و در شبیه ساز رها کنید. جهت نصب تلگرام طلایی بر روی کامپیوتر ابتدا شما باید یک شبیه ساز اندروید بر روی دسکتاپ خود نصب نمایید. البته تلگرام ایکس هنوز یک پروژهی آزمایشی است و لزوما قرار نیست جایگزین نسخهی قدیمی تلگرام شود. دو سال پیش پیامرسان Telegram در کشور به طور کامل مسدود شد و تمامی نسخه های غیررسمی هم تحت فیلترینگ دولت قرار گرفته اند، همانطور که توسعه دهنده تلگرام طلایی گفته است این برنامه مستقیما به سرورهای اصلی وصل است ولی چطوره که با وجود سرورهای فیلترشده این برنامه همچنان بدون محدودیت است و چرا تلگرام طلایی فیلتر نیست؟

چندی پیش با فیلتر شدن تلگرام بینانگذار تلگرام اعلام کرد با ارائه نسخه جدیدی از تلگرام تحت عنوان TON در بستر بلاکچین امکان فیلتر کردن این پیام رسان به هیچ وجه وجود نخواهد داشت. از آنجایی که این شبکه بستر امنی برای ارتکاب انواع جرائیم نیز می باشد و هزاران پرونده در این راستا در دستگاه قضایی تشکیل شده و به دلیل عدم دسترسی به محتوای سرور ها، پیگیری تخلفات مجرمین در این بستر را غیر ممکن ساخته است و ضرورت فیلتر تلگرام احساس می شود.

در این سیستم بجای اینکه پردازش اطلاعات توسط سرورهای ثابت انجام شود، از هزاران سرور استفاده میشود که همان کاربران هستند. اشاره کرد. نسخه دسکتاپ نیز مانند نسخه اندروید همیشه در حال آپدیت است و ویژگیهای جدیدی به آن اضافه میشود. پادکست بیپلاس به جز اپهای پادگیر، در سایتهای ناملیک و ساوندکلود (SoundCloud) و در تلگرام(Telegram) هم منتشر و شنیده میشود. تلگرام طلایی – Telegram Talaei نسخه ای حرفه ای از تلگرام اصلی جدید می باشد که به صورت غیر مستقیم منتشر شده است. هاتگرام (Hotgram) در کنار تلگرام طلایی یکی از نسخههای تلگرام است که توسط ۴ میلیون نفر در ایران نصب شده است.

کمیته نظارت روسیه بیش از نیم میلیون «IP» را در سرورهای «آمازون» به امید از کار اندازی تلگرام مسدود کرد. تلگرام تمام تلاش خود را برای مقابله به حملات هکری، جاسوسی ها چه شخصی و چه دولتی به کار بسته است و تا کنون در این زمینه موفق عمل کرده است. موضوع مهم بعدی این بود که بتونیم بفهمیم چقدر تونستیم توی انتقال پیام و جلب توجه مخاطب مؤثر عمل کنیم. در این بخش قصد ارائه راهکار و یا روش دور زدن فیلتر این شبکه اجتماعی را نداریم تنها اخبار و نظریه های فنی افراد را در خصوص این موضوع به اشتراک خواهیم گذاشت.

اما اینکه این فرایند چقدر عملیاتی هست یا خیر موضوعی هست که نیاز به ساعاتها زمان و بحث و گفتگو دارد. اما با توجه به اینکه کمتر سرویس دهنده ای در ایران اعم از شرکت داخلی و دولتی از سرور های آمازون برای نگهداری داده های خود استفاده می کند، لذا این دلیل برای فیلتر نشدن تلگرام در ایران، نظریه مناسبی نمی تواند باشد. همچنین عرضهی عمومی ارز گرم فعلا متوقف شده و حتی پاول دورف ایرانی ها را در لیست تحریم خود قرار داده است، چرا که اعلام کرده شهرواندان ایران و چند کشور تحت تحریمهای بینالمللی، امکان استفاده و خرید و فروش گرم را نخواهند داشت.

را نمیتوان تضمین کرد و حتی مدیر تلگرام درباره استفاده از این برنامه ها هشدار داده است. یکی از قابلیت های جدید نسخهای از تلگرام که به پروکسی مجهز شد تبلیغات است.افرادی که با استفاده از سرورهای خود, به رایگان پروکسی های Mtproto را به کاربران خود ارائه می دهند میتوانند از این قابلیت به نحو احسن استفاده لازم ببرند و تعداد کاربران کانال های خود را از این طریق افزایش دهند، به طور کلی تلگرام به شما این امکان را می دهد که به وسیله پروکسی ها کسب و کار خود را رونق دهید.

دیدگاهتان را بنویسید