معرفی نسخهی ویندوز طاقچه – وبلاگ طاقچه

حالا سه سال از آن زمان گذشته است و متوجه شدهایم که واتساپ میخواهد نسخه دسکتاپ خود برای ویندوز را بر پایه پلتفرم Universal توسعه دهد. همچنین ظاهرا متا میخواهد از زبان XAML UI استفاده کند تا برنامه جدید حال و هوای سایر برنامههای ویندوز 11 یا 10 را به کاربر منتقل کند. استفاده از ویندوز اورجینال و قانونی مزیت های متعددی دارد که اگر بخواهیم در مورد همه آن ها صحبت کنیم، نیاز است به اندازه یک مقاله مستقل اطلاعات خدمتتان ارائه نماییم. ساده ترین روشی که میتوانید از آن برای نصب آپدیت های ویندوز اورجینال استفاده کنید مربوط به دانلود و نصب خودکار این آپدیت ها از طریق منوی Settings میشود.

برای غیرفعالسازی نیز همین مسیر را طی کنید. ما قصد داریم پاسخ این سوال را در این مقاله و طی یک آموزش ساده خدمتتان ارائه کنیم. Android TV x86 که توسط XDA Senior Member AmznUser444 Dev ایجاد شده است، به شما امکان می دهد تا رایانه ویندوز قدیمی خود را به یک مرکز رسانه ای ساده و در دسترس تبدیل کنید. استفاده از پیامرسان واتساپ بسیار ساده است و پیچیدگی خاصی ندارد؛ درواقع کاربر پس از نصب این برنامه بهراحتی قادر خواهد بود تا بدون پیروی از هیچ دستورالعملی به ارسال پیامهای متنی، تصویری و ویدیویی خود بپردازد. بعد از اتمام دانلود، کامپیوتر خود را ریستارت کنید و منتظر باشید تا جدیدترین به روز رسانی ها روی کامپیوترتان نصب گردد.

روی فلش کادر URL کلیک کنید. 3. در پنجره Performance Options، روی گزینه Options کلیک کنید. در تب بوت، ورودی مورد نظر را در لیست انتخاب کرده و روی دکمه Set as default کلیک کنید. 3. وقتی انتخاب میکنید که وارد BIOS Setup شوید، صفحه ابزار راهاندازی ظاهر میشود. در این حال باید گوشی را به اینترنت متصل کرده و وارد واتساپ موبایل خود شوید. حتما پیش آمده که بخواهید از پیامرسان واتساپ در کامپیوتر و نسخه ویندوز استفاده نمایید، گاهی لازم است که یک فایل را از رایانه خود برای فردی در واتساپ ارسال کنید، اگر واتساپ تحت وب و نسخه دسکتاپ این پیامرسان وجود نداشته باشد در این حالت چارهای جز انتقال فایل از رایانه به گوشی و سپس ارسال برای فرد مورد نظر ندارید.

یعنی شما حتما باید از لایسنس اورجینال برای فعال کردن ویندوز استفاده به عمل آورده و به طور قانونی این سیستم عامل را فعال کرده باشید، در غیر این صورت امکان دانلود و نصب آپدیت های ویندوز را نخواهید داشت، چون با آپدیت نسخه های کرک شده این سیستم عامل، کرک ویندوز غیر فعال خواهد شد و با ارور فعال سازی ویندوز رو به رو میشود. این روش در برخی مواقع که آپدیت های عمدهای برای ویندوز منتشر شده باشد یا سیستم عامل کامپیوتر برای مدت زمان طولانی آپدیت نشده باشد، پایدارتر از روش قبلی عمل کرده و نتیجه بهتری را در پی خواهد داشت.

به ویژه زمانی که نسخه سیستم عامل نصب شده روی کامپیوتر شما برای مدت زمان طولانی آپدیت نشده و به روز رسانی های عمدهای از سمت مایکروسافت برای آن منتشر شده باشد. زمانی که شما سرکار هستید و از سیستم رایانهای محل کار خود استفاده میکنید یا در جایی غیر از خانه قرار دارید و نمیخواهید از نسخه ویندوزی واتس اپ استفاده کنید، میتوانید به سراغ واتساپ تحت وب بروید. با کلیک روی این قسمت به صفحه دانلود و بروز رسانی ویندوز در سایت مایکروسافت بروید.

به قسمت Update & Security بروید و سپس از منوی سمت چپ، گزینه Windows Update را انتخاب کنید تا صفحهای مشابه عکس فوق پیش رویتان قرار گیرد. این برنامه ها به شما کمک میکنند تا راحت تر از قابلیتهای برنامه اینستاگرام استفاده کنید. شاید جالب باشد که بگوییم واتساپ یکی از چند برنامه انگشت شماری بود که حتی پس از اعلام رسمی پایان پشتیبانی مایکروسافت از سیستم عامل ویندوز 10 موبایل، به ارائه بروزرسانی برای آن ادامه داد.

خوشبختانه گفته میشود که در نسخه جدید شاهد پشتیبانی بهتری از تماسهای صوتی و تصویری خواهیم بود. اگر لپ تاپ شما بعد از زدن دکمهی Shut down خاموش نمیشود، یعنی یک مشکل نرمافزاری در سیستم عامل شما وجود دارد. در نسخه جدید این مشکل برطرف خواهد شد. لازم به ذکر است که واتساپ ویندوز هماکنون در حالت آزمایشی است و در آینده قابلیتهای بیشتری به آن اضافه خواهد شد. گویا واتساپ در توسعه این برنامه ارتباط نزدیکی با مایکروسافت دارد؛ زیرا از اسکرینشاتهای منتشر شده میتوان فهمید که قرار است افزونه Windows Ink نیز به این برنامه اضافه شود. برخی از گزینهها، مانند حالت ایمن، ویندوز را در حالت محدود راهاندازی میکنند، جایی که فقط موارد ضروری شروع میشوند.

به یاد داشته باشید که نصب به روز رسانی های ویندوز فقط زمانی امکانپذیر خواهد بود که این سیستم عامل به صورت قانونی و با یک لایسنس اورجینال فعال شده باشد. فقط به یاد داشته باشید که هنوز این قابلیت در نسخه بتا است و برخی محدودیتها مانند عدم چک کردن موقعیت زنده روی دستگاههای دسکتاپ را دارید. واتساپ هنوز به اپ استور مایکروسافت امید دارد و بنا به گزارشات منتشر شده متا (همان فیسبوک سابق) در حال کار روی یک پروژه جدید برای ارائه نسخه جدیدی از واتساپ دسکتاپ برای ویندوز 11 و ویندوز 10 است.

✔️ هنوز زمان دقیق ارائه این برنامه برای کامپیوتر مشخص نشده ولی به محض انتشار آن داخل متن مقاله اطلاع رسانی می شود . مدت زمان انجام این کار با توجه به سرعت اینترنت شما و حجم آپدیت هایی که موجود است متغیر خواهد بود. وبسایت پلاتیوم برترین وبسایت آموزش سئو در ایران است. در آموزش برنامه نویسی اندروید با پایتون در ویندوز 10 مراحل کاملی از نحوه برنامه نویسی اندروید در پایتون توضیح داده شد.

همچنین ویندوز سرور بیشتر برای اشتراک گذاری خدمات (که به آن Enterprise-Class Server OSes گفته می شود) در بین کاربرهای فراوان، کنترل مدیریت بر روی ذخیره داده ها، برنامه ها و شبکه های شرکتی در نظر گرفته شده است. در اینجا نحوه راه اندازی این اپلیکیشنها روی ویندوز 11 را توضیح میدهیم. قبل از شروع ویندوز می توانید با روشن کردن رایانه و فشار دادن کلید F8 به منو دسترسی پیدا کنید. فراموش نکنید که از هر دو روش معرفی شده میتوانید برای آپدیت کردن تمام نسخه های Windows 10 مایکروسافت از قبیل پرو، هوم، اینترپرایز و اجوکیشن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید