مشکلات متداول ویندوز ۱۱ و راهحل آنها – زومیت

در واقع تعداد زیادی از این اپلیکیشنها توسط این ابزار ارائه میشوند اما برخی از آنها ارزش نصب کردن را ندارند. اگر به هر دلیل ابزار Startup Repair نتوانست ویندوز 7 را ریپیر بکند، میتوانید از System Restore برای ریاستور کردن ویندوز به یک تاریخ قبلی یعنی زمانی که به درستی کار میکرد، بهره بگیرید. در کنار تمامی مواردی که ذکر شد، هر زمان نیاز داشتید اطلاعات شبکهای که ایجاد کردهاید را مرور کنید میتوانید از دستوری که در ادامه آورده شده بهره بگیرید.

برنامه Registry Cleaner به صورت خودکار رجیستری نامعتبر، رفرنس های فایل گم شده و لینک های خراب درون رجیستری را پیدا می کنند و قبل از هر اسکنی یک بکاپ خودکار ایجاد می کنند. فایلی را دانلود کردم فرمت فایل ISO یا Bin می باشد با چه نرم افزاری باز می شود ؟ فایل تصویری دانلود کرده ام با چه نرم افزار این فایل را باز کنم ؟ نرم افزار KoPlayer کاملا رایگان در اختیار کاربران قرار داده شده اما شامل تبلیغات درون برنامهای میشود که گاها آزاردهنده هستند و ممکن است حوصله شما را سر ببرند.

برای ایجاد یک فایل بچ که پسورد شما را پیدا خواهد کرد، ابتدا از منوی استارت، Notepad را جستجو کنید. پس از اینکه ترتیب بوت سیستم خود را به نحوی تغییر دادید که سیستم ابتدا از طریق درایو USB بوت شود، می توانید نسبت به نصب ویندوز با استفاده از درایو USB خود اقدام نمایید. با این کار فایل شما اجرا می شود . وقتی سیستم عامل حتی قدرت اجرا شدن نداشته باشد، یافتن منبع مشکلات نیز سختتر از همیشه میشود.

بسیاری از افراد از این اپلیکیشن برای گپ و گفتگوی دوستانه استفاده میکنند، اما تعداد افرادی که برای بیزینس خود واتساپ را انتخاب کردهاند نیز کم نیست. شما باید در ابتدا یک فایل بچ ساده ایجاد نمایید تا بهوسیله آن بتوانید از پسورد وایفای خود اطلاع پیدا کنید. برای شروع باید SSID و یا نام شبکه وایفای خود را بدانید. SSID نام شبکه وایفای خود که در مرحله بالا آن را پیدا نمودهاید را وارد کنید. شما میتوانید پسورد وایفای را در کنار Key Content پیدا کنید. اگر مایل به ایجاد فایل بچ نیستید میتوانید پسورد وایفای خود را در تنظیمات ویندوز پیدا کنید.

اگر پسورد وایفای خود را فراموش کردهاید و یا نیاز دارید تا آن را تغییر دهید در ادامه مطلب با آموزش روش پیدا کردن و تغییر پسورد وایفای در ویندوز 10 با بیست اسکریپت مگ باشید. در اینجا رمزگذاری روی فلش و درایو با BitLocker در ویندوز 10 به اتمام رسید، در ادامه به برطرف کردن ارور ALLOW BITLOCKER WITHOUT A COMPATIBALE TPM در هنگام فعال سازی BitLocker ویندوز 10میپردازیم. با ما همراه باشید. حال در زیر قسمت Refresh your PC without affecting your files روی Get started کلیک نمایید. بر خلاف کامپیوتر، در اندرویدی که به صورت دسکتاپ نصب شده است راست کلیک موس فعال نیست.

در ویندوز ۱۰ و ۸ و ۷ و Vista بهتر است روی فایل راست کلیک کرده و روی Run as Administrator کلیک نمایید . سپس بر روی یکی از پارت ها کلیک راست کرده و گزینه Extract را انتخاب کنید تا محتوای تمامی پارت ها اکسترک شود. بعضی از فایل ها از جمله کرک ، آنتی ویروس به عنوان ویروس شناسایی میکند ، آیا واقعا ویروس هست ؟ 3- آیا می توانم تلفن اندرویدم را به ویندوز 10 متصل کنم؟ کلیک – آیا تاکنون با پیغام “recovery: boot configuration data missing” در ویندوز ۸ یا ویندوز ۱۰ مواجه شده اید.

برای اطلاع از این مورد بر روی آیکون شبکه در سیستمتری کلیک کنید و نام شبکهای که به آن متصل هستید را تأیید نمایید. اما اگر کامپیوترتان تراشهی TMP نداشته باشد، باز هم میتوانید از قابلیت BitLocker استفاده کنید. دلیل این موضوع هم بر می گردد به این مهم که از یک رمز یونیک ثابت استاندارد برای تمام حساب هایشان استفاده نمی کنند و همین موضوع مشکل آفرین می باشد . این مشکل به خاطر دانلود همزمان چندین فایل می باشد، شما باید فایل هایی را که قصد دانلود آنها را دارید تک تک دانلود کنید و پس از دانلود یک فایل به سراغ دانلود فایل بعدی بروید ولی اگر همزمان دانلود چندین فایل را شروع کنید ممکن است با پیغام خطای ۵۰۳ مواجه شوید و همینطور امکان خرابی فایل های دانلود شده افزایش پیدا می کند.

Status بروید. در پایین این صفحه، Network and Sharing Center را انتخاب کنید. در برخی از ساعات به دلیل ترافیک بالای سرور دانلود سایت ممکن است، شروع دانلود با تاخیر باشد و یا سرعت دانلود کند شود، بهتر است لینک دانلود را کپی کنید و در یک نرم افزار مدیریت دانلود وارد کنید، تا دانلود توسط این نرم افزار صورت بگیرد. البته من با استفاده از برنامه Classic Shell (نرم افزار تغییر صفحه ی استارت به همان حالت سابقِ منوی استارت) از استفاده از این سیستم عامل لذت کامل را بردم.

پس از این که ویندوز 11 شما اکتیو شد دوباره فعال کنید. گزینه دوم را انتخاب کرده و یک رمز عبور ثابت در هر دو کادر تایپ کنید. نسخهی بازطراحیشدهی استارت هنگام استفاده از هر دو تم روشن و تاریک جذاب بهنظر میرسد؛ بااینحال، اگر بهدنبال جلوههای رنگی جذاب هستید، مطمئن شوید که تم تاریک را فعال کردهاید. سیستم های ۶۴ بیتی از سال ۱۹۶۱ عرضه شدند و تا کنون ساخته می شوند. با رایگان شدن استفاده از واتساب، کاربران این برنامه در سال 2018 به بیش از 1.5 میلیارد نفر رسید. سپس فلش را در سیستم قفل شده قرار دهید و سیستم را ریبوت کنید و از طریق فلش بوت نمایید.

در ادامه به شما آموزش میدهم از طریق برنامه iSeePassword بدون وارد شدن به سیستم عامل ، رمز عبور را هک کنید . سپس روی جایی از صفحه بزنید تا فرایند نصب ادامه پیدا کند. BitLocker بصورت خودکار فایلهای جدیدی را که به درایو اضافه میشود را رمزنگاری خواهد کرد، اما شما باید انتخاب کنید که برای فایلهای فعلی چه اتفاقی بیوفتد؛ شما میتوانید از همان ابتدا تمام درایو را رمزنگاری کنید (همراه با فضای خالی) و یا تنها فایلهای موجود را (فضای اشغالی) رمزنگاری کنید. به عنوان مثال اگر درایو فعلی شما ۱۵۳۱۲۲ مگابایت (۱۵۰ گیگابایت) فضا دارد، عدد ۷۰۰۰۰ را در قسمت Shrink وارد کنید.

در پنجره بازشده شما باید لینکی را با نام شبکه فعلی خود در کنار Connections ببینید. مایکروسافت قابلیتی تحت عنوان Windows Hybrid Benefit دارد که به شما کمک میکند تا هزینههای بارهای کاری خود را در فضای ابری به میزان قابل توجهی کاهش دهید، و اگر از این لایسنس ابری بهرهمند نباشید باید کمی هزینه بیشتری بابت خرید سرویسهای ویندوز 365 پرداخت نمایید. اما بعضی از کاربران این سوال را مطرح کردند که اگر نتوانند از دو روش نامبرده شده برای ریست کردن رمز عبور استفاده کنند ، چه کاری باید انجام بدهند ؟

خیر ، این قبیل فایل ها از جمله کرک به دلیل ماهیت در عملکردشان به عنوان ویروس شناسایی می شود ، برای چند دقیقه آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید ، و از این گونه فایل ها یا کرک استفاده نمایید و سپس آنتی ویروس خود را فعال نمایید . توصیه ما به شما نرم افزار KMPlayer یا PotPlayer می باشد . به وسیله نرم افزار های ، پخش فایل های صوتی و تصویری قادر به بازکردن و مشاهده فایل های تصویری هستید . راهاندازی و شروع استفاده از شبیه ساز آرکان یا ARChon چندان ساده نیست، اما اگر با روش کار با آن آشنا شوید، مطمئن باشید که استفاده از آرکان را به سایر شبیه ساز های اندرویدی دیگر ترجیح خواهید داد.

فایل هایی که پس از خارج شدن از حالت فشرده به فرمت iso. حال میتوانید با ۵ بار فشردن Shift حالت کلید چسبنده را داشته باشید. اینها البته در سازگاری بهتر با استانداردهای تحت وب هم اثرگذار هستند. ویجتها قبلاً هم روی ویندوز وجود داشتند. اگر سیستم ویندوزی دارید به احتمال زیاد بسیاری از سرویس های پیش فرض ویندوز را استفاده نمی کنید. امکان اجرای اپلیکیشن های اندروید روی ویندوز 11 بدون هرگونه برنامه واسطهای امکانپذیر شده ولی برنامهها بایستی از اپ استور آمازون دانلود شوند.

سلام ، من می خواستم تلگرام طلایی برای ویندوز دانلود کنم ازم شماره تلفنمو خواست بعدش گفت از سیم کارتتون مبلغ 500 تومان روزانه برای سرویس قاشق کسر می شه ، یعنی چی ؟ هنگام دانلود فایل با خطای ۵۰۳ مواجه می شوم؟ با این کار یک پنجره کامندپرامپت حاوی اطلاعاتی از شبکه وایفای شما، ظاهر خواهد شد. برای مشاهده پسورد وایفای خود گزینه Show characters را تیک بزنید. کاربران زیادی هستند که بعد از قرار دادن یک رمز عبور بر روی حساب کاربری آن را فراموش می کنند و برای ورود با مشکل مواجه می شوند .

اکنون می دانید که چگونه پین ها در ویندوز 10 کار می کنند. آزمایشات نشان داد که این دو سیستم عامل کم و بیش یکسان رفتار می کنند. در این قسمت می توانید اولویت حافظه ها برای بوت شدن سیستم از روی آنها را مشخص کنید. طی هفته های گذشته و از زمانی که ویندوز 10 موبایل پیش نمایش، بیلد 10080 برای طیف وسیع تری از دستگاه ها از جمله HTC One M8 در دسترس قرار گرفت، برنامه ی ریکاوری تول هم آپدیت های مداومی دریافت کرده است تا با مشکلات و ویژگی های جدید ویندوز 10 سازگار شود و به کاربران کمک بیش تری کند.

دیدگاهتان را بنویسید