شبیه ساز اندروید، دانلود بهترین شبیه سازهای اندروید – تکنولایف

مایکروسافت IIS، ویژگی وب سرور را سخت تر کرد و خدمات پیش فرض را غیر فعال کرد تا فرصتهای بهره برداری را کاهش دهد. سیستم عامل ۳۲ بیتی دارای یک لایه انتزاعی سخت افزاری (Hardware Abstraction Layer) بود که با مسدود کردن دسترسی مستقیم برنامهها به سختافزار سیستم، ثبات سیستم را فراهم میکرد. اما نسخه ۶۴ بیتی ویندوز ۱۰ توانایی پشتیبانی و مدیریت کردن از ۲۵۶ هسته (Core) را دارا است. همچنین نسخه های ۶۴ بیتی هم توانایی پشتیبانی از یک حافظه ۲TB را دارا می باشند.

ویژگیهای کلیدی در این نسخه توانایی استفاده از یک سرور به عنوان یک سرور اطلاعات اینترنتی بود که اکنون به نام خدمات اطلاعات اینترنت (IIS) شناخته میشود. قیمت ویندوز سرور به دلیل ارائه امکانات تخصصی بیشتر از ویندوز دسکتاپ است و لایسنس ویندوز سرور هزینه ی بیشتری نسبت به ویندوز خانگی دارد. ممکن است کمی بیشتر هزینه کنید، اما در عوض سرویس امن و باکیفیتی دارید و خیالتان از بابت پشتیبانی هم راحت است.

به دلیل اینکه این ویندوز بیشتر از ۲۰ اتصال را پشتیبانی نمی کند. در یک سیستم نمایشی هر چه وضوح بیشتر باشد، همه چیز (از متن و آیکون گرفته تا سایر المانهای این چنینی) بر روی صفحه نمایش کوچکتر به نظر میرسند. Phoenix OS به سرویس Google Play تجهیز شده که به شما امکان میدهد تا هر برنامه و بازی را از طریق دانلود و نصب کنید، اگرچه بهروزرسانیهای این سرویس گاهی اوقات شما را با چالش مواجه میکند اما با این وجود این شبیه ساز عملکرد قابل قبولی را ارائه میدهد. برای اتصال ویندوز ۱۰ به گوشی AirDroid را روی کامپیوتر خود هم باید نصب کنید.

سپس بر روی گزینه next کلیک کنید. در دو مرحلهی بعد هم روی گزینهی Next کلیک کنید. در بحث تفاوت ویندوز سرور با ویندوز معمولی می رسیم به بخشی که ویندوز معمولی به نسبت ویندوز سرور امتیاز بیشتری را به دست می آورد. با SharePoint و Exchange که از برنامههای محبوب مایکروسافت هستند، سازگار است. از امکاناتی که در مایکروسافت استور وجود دارد می توان به Progressive Web Apps، Windows Subsystem و همچنین Your Phone for Linux اشاره نمود. ببینید آیا اون نرم افزار در محیط ویندوزی که دارید نصب میکنید ( مثلا ویندوز ۱۰ ) کار میکنه یا نه .

شاید این صفحه مهمترین بخش در نصب ویندوز باشد، اما این مرحله نیز به سادگی انجام میشود. اتصال های موجود در شبکه از دیگر آیتم های مربوط به تفاوت ویندوز معمولی با ویندوز سرور است. میتوانید از همان والپیپر فعلی یا والپیپر Bing Daily استفاده نمایید. در سربرگ Main باید اطلاعات مربوط به نسخهی ویندوز یا آفیس شما نمایش داده شود. امنیت آن در مقایسه با هاست لینوکس پایینتر و در برابر بدافزارها آسیبپذیر است.

ولی با این حال باید گفت ویندوز خانگی بسیار user friendly تر از ویندوز سرور است. فعلا اینستاگرام فقط اجازه آپلود عکس از اپلیکیشن خود را میدهد، اما اگر اپلیکیشن اینستاگرام را روی ویندوز یا مک داشته باشید، میتوانید با سهولت عکس آپلود کنید. هاستهای رایگان، یا هاستهای ارزانی که اختلاف قیمت زیادی با نرخ متداول دارند، معمولاً از نظر امنیت به شدت آسیبپذیرند، داونتایم خیلی بالایی دارند و پیشتیبانی خوبی ندارند که مشکل شما را سریع حل کند.

برای انتقال عکس و فیلم از یک دستگاه اندروید به کامپیوتر، یکی از سرویسهای رایگان که ظرفیت بالایی را برای کاربر در نظر گرفته گوگل درایو است. یعنی همین الان اگر «خرید هاست» را در گوگل سرچ کنید، تعداد زیادی نتیجه پیش روی شما قرار میگیرد. بسیاری از کاربران لپتاپ ویندوزی دارند و مثلا گوشی اندرویدی و تبلت iPad؛ یکی از مهمترین مسائل همرسانی جستوجوها، بوکمارکها و دیگر چیزهایی است که میخواهیم همیشه به آنها دسترسی داشته و فارغ از سیستم عامل، تجربهی یکسانی در انواع دستگاه داشته باشیم، امری که کرومِ گوگل بهخوبی به آن توجه کرده.

چون لینوکس از برنامههای ویندوز پشتیبانی نمیکند. مایکروسافت پشتیبانی ارتباطات بیشتری را برای شرکتها در یک محیط با هر دو سرور ویندوز NT و NetWare اضافه کرد تا کاربران با یک اعتبار واحد، بتوانند از هر دوی آنها خدمات دریافت کنند. پس اینگونه میتوان نتیجه گرفت که در Game Loop خطر بن شما را تهدید نخواهد کرد و با خیال راحت میتوانید از انجام بازیهای اندروید در پی سی لذت ببرید.شبیه ساز اندروید گیم لوپ درواقع بهطور کامل روی اجرای بازیها تمرکز دارد؛ به بیانی سادهتر باید گفت که نباید از Game Loop مانند BlueStacks انتظار اجرای نرمافزارهای اندروید را داشته باشید.

برای حل این مشکل میتوانید جهت تصویر را از حالت portrait به landscape بازگردانید؛ بههمیندلیل، ماوس یا قلم نوری برای استفاده از واین لازم است.واسطه خط فرمان با استاندارد windows command prompt کار میکند. بنابراین شاید اتصال دوباره به وایفای بتواند مشکل قطعی اینترنت را حل کند. مایکروسافت به طور دورهای سیستم عامل ویندوز خود را مانند سایر شرکتها به روزرسانی میکند و هدف از این به روزرسانیها ارائه ویژگیهای جدید به کاربران است که شامل پیشرفتهای امنیتی است که در ویندوز ۱۰ کشف میشود؛ بنابراین این به روزرسانیها بسیار مهم و ضروری هستند، این به روزرسانی برای همه کاربران به صورت دورهای حداقل یکبار در ماه ارسال میشود و اغلب هر هفته یک به روزرسانی جدید منتشر میشود.

مایکروسافت از رابط کاربری ویندوز ۹۵ برای این نسخه سیستم عامل سرور استفاده کرد و قابلیتهای پروتکل شبکه را در این نسخه گسترش داد تا منابع شبکه در یک آرایه وسیعتری از دستگاههای غیر مایکروسافت، امکان پذیر باشد. در بخش درباره خرید هاست شما را راهنمایی خواهیم کرد. بالاخره انتظارات به پایان رسید و ویندوز ۱۱ برای دانلود در دسترس کاربران سراسر دنیا قرار گرفت. اگر کامپیوتر با ویندوز ۱۱ سازگاری نداشته باشد، کاربر با پیام This PC will not run Windows ۱۱ (این سیستم ویندوز ۱۱ را پشتیبانی نمیکند) مواجه میشود.

مایکروسافت به پردازنده مورد نیاز برای نصب ویندوز ۱۱ اشاره کرده اما اگر سیستم شما قدیمی است میتوانید خودتان یکبار برای نصب این ویندوز اقدام نمایید. برای نصب ویندوز در حالت UEFI باید نوع فرمت هارد دیسک را به GPT تبدیل نمایید. درهمینراستا، این گزارش کاملاً دقیق نبوده؛ اگرچه یک دید کلی در مورد پذیرش آخرین نسخه ویندوز از سوی کاربران را ارائه میدهد. در ویندوز های 7، 8 و 10 می توانید با استفاده از روش زیر به تست میکروفون خود بپردازید.

معماری که در این نوع ویندوزها استفاده شده بیشتر مبتنی برWindows NT است و کاربرد ویندوز سرور متفاوت از ویندوز معمولی است. از نوار وظیفه گرفته تا آیکون هایی که در دسکتاپ قرار دارد و همچنین دکمه استارت. این سیستم عامل سرور از طریق stack شبکهی به روز شده خود، بهینه شده است تا خدمات سریعتری را به کاربران ارائه دهد. مایکروسافت از کرنل ویندوز ۷ خود برای این سیستم عامل استفاده کرده و ویژگیهای مقیاس پذیری و قابلیت دسترسی آن را بهبود بخشید. مایکروسافت به جای شماره نسخه، شروع به استفاده از R2 کرد. مایکروسافت نقشهای سرور را با این نسخه معرفی کرد.

ویژگیهای کلیدی در نسخههای بعدی ویندوز سرور شامل Active Directory است، که بهطور خودکار دادههای کاربر، امنیت و منابع توزیع شده را مدیریت میکند و امکان همکاری با سایر دایرکتوریها را نیز فراهم میکند. مایکروسافت در ادامه انتشار انواع ویندوز سرور، نام تجاری آن را با انتشار ویندوز سرور ۲۰۰۳ معرفی کرد و پیشرفتهای امنیتی خود را بر روی ویندوز ۲۰۰۰ ترویج داد. وید روزن، مدیرعامل این شرکت در بیانیهای گفت: برند آتاری مترادف با بازیهای ویدیویی است و بازیهای ویدیویی ستون فقرات متاورس است.”چه راه بهتری برای بزرگداشت پنجاهمین سالگرد آتاری از آغاز دوره جدیدی از نوآوری های تکنولوژیکی و در عین حال احترام به برندی که صنعت بازی های ویدیویی مدرن را راه اندازی کرد؟” روزن ادامه داد.

به صورت کلی شرکت مایکروسافت دو نسخه از ویندوز را طراحی کرده است. به طور مثال ویندوز ۱۰ برای نسخه X86 توانایی پشتیبانی از یک حافظه ۴ گیگابایتی را دارد. در ویندوز سرور این مورد کاملاً بر عکس است و این ویندوز توانایی پشتیبانی و مدیریت بی نهایت هسته را دارا می باشد. همچنین میتوانید در منوی استارت دنبال Game Bar بگردید تا میانبرهای جدیدی برای روشن کردن میکروفن، عکس گرفتن از صفحه، تایمر ضبط و تنظیمات دیگر تعریف کنید.

دستورالعمل های فوق نسخه بتا ویندوز 11 را پوشش می دهد، اما مایکروسافت قرار است نسخه نهایی سیستم عامل را در 5 اکتبر از طریق Windows Update ارائه دهد. به طور مثال اگر شما نیاز به اتصال تعداد بالای شبکه در ویندوز معمولی را دارید به طبع این ویندوز هرگز نمی تواند پاسخگوی انتظارهای شما باشد. حتی در این روش نصب نیز برخی کارهای روش قبلی را باید تکرار کنید برای مثال باید حریم خصوصی را مطالعه و تایید کنید و یا کورتانا را فعال و غیر فعال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید