زنده باد و کلی تشکر

از لیست گزینه ها ، “AVD Manager” را انتخاب کنید. مرحله ۱۱. در پنجره Welcome to Android Studio ، روی نماد چرخ دنده کلیک کنید و “AVD Manager” را انتخاب کنید . دلیل باز نشدن برنامه ها در ویندوز ۱۱ وجود مشکلی در Windows Update Service باشد. عمدتا برای ایجاد برنامه ها و بازی های اندروید استفاده می شود. علاوه بر این، کاربران میتوانند توضیحات برنامههای اندروید را در فروشگاه مایکروسافت جستجو و مشاهده کنند، اما هنگامی که سعی میکنند چنین محصولی را در دستگاه خود بارگیری کنند، به فروشگاه اپ استور آمازون هدایت میشوند.

صرف نظر از نحوه برنامهریزی کاربران برای بارگیری برنامههای اندروید، از ساب سیستم ویندوز برای اندروید، که قبلاً در مایکروسافت استور مشاهده شده بود، برای راه اندازی آنها استفاده میشود. گوگل به پرداخت پول به اپل برای جلوگیری از راه اندازی موتور جستجوی خود… ارورا یک اپ استور متن باز و جایگزین مناسب برای گوگل پلی استور است. سپس نسخه اندرویدی این برنامه را از گوگل پلی دانلود کرده و روی گوشی نصب کنید. اگر دوست ندارید که هر اپلیکیشن اندرویدی را با استفاده از دستوراتی که در بالا توضیح دادهایم نصب کنید میتوانید اپلیکیشن پلی استور ارورا (Aurora) را به روش گفته شده و از طریق CMD روی ویندوز 11 نصب کنید.

برای مثال در تصویر زیر مشاهده میکنید که اپلیکیشنهای اینستاگرام، سیگنال، اپل موزیک، واتساپ و اپ فروشگاهی Aurora Store در آن واحد نصب شدهاند. بعد از نصب اپلیکیشن Aurora میتوانید به راحتی معروفترین اپلیکیشنهای اندروید را از طریق این اپ استور با چند کلیک دانلود کنید. یکی از ویژگیهای ویندوز 11 که در زمان معرفی توجهات بسیاری را به سمت خود جلب کرد، امکان اجرای اپلیکیشنهای اندروید در آن بود. اخیراً ، پیامهای زیادی از کاربران دریافت کرده ایم که در مورد چگونگی نصب و اجرای اندروید در کامپیوتر ویندوز ۱۰ سوال می کنند.

بنابراین ، این مقاله در مورد نحوه نصب Android 11 در ویندوز ۱۰ است. مرحله ۱۰. پس از دانلود ، بر روی دکمه ” FINISH” کلیک کنید. ” Accept” را انتخاب کرده و بر روی دکمه ” Next” کلیک کنید. مرحله ۶. در صفحه Welcome ، روی دکمه ” Next” کلیک کنید. همانطور که در مطلب پیشرو در این صفحه چندین بار تأکید شده است، از نظر نصب مجدد کلی سیستمعامل یا Clean Install دستگاههای Surface با تمامی دیگر کامپیوترها متفاوت هستند. در منوی باز شده، زبان مورد نظر را انتخاب کنید.

مرحله ۵. پس از نصب ، Android Studio به طور خودکار باز می شود. خیر، نمیتوانید فایل exe را مستقیماً در اندروید باز کنید زیرا فایلهای exe فقط برای استفاده در ویندوز طراحی شدهاند. با ابزار جدید سازگار با اندروید به نام Wine، میتوانید اپلیکیشنهای ویندوزی را روی دستگاه اندروید خود نصب کنید. بعد از آپدیت به ویندوز ۱۰، اطلاعات شما حفظ میشوند، اما تنظیمات ویندوز و برنامههایی که روی سیستم خود نصب کردهاید، پاک میشوند. وقتی که مرحله نصب به پایان رسید با پیغام Success روبهرو خواهید شد. اگر شما هم اخیرا با مشکل از کار افتادن صفحه کلید سیستم خود مواجه شدهاید، حتما تا پایان با ما همراه باشید.

بعد از پایان مراحل نصب، سیستم به طور خودکار ری استارت شده و بعد از چند دقیقه صفحه تنظیمات اولیه ویندوز به شما نمایش داده می شود. مرحله ۱۶. پس از اتمام ، باید چند دقیقه صبر کنید تا نصب به پایان برسد. اما چند لحظه صبر کنید، چرا که نه البته که میتوانیم برخی از برنامههای اندروید را در ویندوز به اجرا در بیاوریم. مشخص شد که یک صفحه آمازون اپ استور (Amazon Appstore page) در فروشگاه محتوای دیجیتال مایکروسافت استور (Microsoft Store) ظاهر شده است، که میتواند برای نصب برنامههای اندروید در ویندوز 11 مورد استفاده قرار گیرد.

مرحله ۳. در صفحه بعدی ، هر دو گزینه “Android Studio” و “Android Virtual Devices” را انتخاب کرده و بر روی دکمه ” Next ” کلیک کنید. مرحله ۲. پس از دانلود ، Android Studio Installer را راه اندازی کرده و بر روی دکمه ” Next” کلیک کنید. مرحله ۱۹. در Android Device Virtual Manager ، روی دکمه green play در زیر “Actions” کلیک کنید تا دستگاه مجازی راه اندازی شود. مرحله ۱۸. دستگاه مجازی جدید را نامگذاری کرده و بر روی دکمه ” Finish ” کلیک کنید. برای ادامه روند بارگیری ، بر روی دکمه ” fINISH” کلیک کنید.

انتظار میرود کاربران بتوانند خود APKها را برای نصب نرمافزار تلفن همراه بارگیری کرده یا از آمازون اپ استور استفاده کنند که دارای رابط کاربری آشنا و بصری است. در حال حاضر، ساب سیستم ویندوز برای اندروید در دسترس عموم نیست، بنابراین هنوز زود است که در مورد نمایش پشتیبانی کامل برای بارگیری برنامههای اندروید صحبت کنیم. آنها گفتند که شبیه ساز آندروید شبیه ساز اندروید نصب شده بر روی ویندوز 10 یک شرکت توسعه برنامه کامل و استراتژیک است آندروید. زیرا تمامی مشکلات نسخههای قبلی در این نسخه برطرف شده و برای خبرگزاریهای مختلف نیز عجیب است که بالأخره شرکت Microsoft بهروز رسانی ارائه کرده که نه تنها هیچ Bug یا مشکل نرمافزاری جدیدی ایجاد نمیکند، بلکه تمامی مشکلات پیشین را نیز برطرف میکند.

دقت داشته باشید که علاوه بر هندزفری از موبایل خود نیز می توانید برای انجام اینکار استفاده نمایید. شما میتوانید از وبکم فقط در حالت افقی استفاده کنید. این حلقه بیشتر جنبه بروزرسانی سریعتر را دارد و از نظر مدت زمان بروزرسانی فرق آنچنانی با حالت عادی نخواهد داشت. در ادامه نگاهی به پردازندههای اینتل و AMD با قابلیت پشتیبانی از ویندوز 11 خواهیم داشت. پیش شرط استفاده از این قابلیت این است که از قبل یک نقطه بازگردانی در کامپیوتر خود ایجاد کرده باشید و یا از سیستم خود بک آپ (backup) گرفته باشید.

بهترین قسمت این روش استفاده از ADB است که نیاز شما به مجوز و اکانت در اپ استور آمازون را از بین خواهد برد. در قسمت Web Browser مرورگر ترجیحی خود را انتخاب کنید و تمام. بعد از نصب شدن برنامه مورد نظر، میتوانید در قسمت منوی استارت آن را مانند سایر اپلیکیشنهای ویندوز مشاهده کنید. این اپلیکیشنهای نصب شده درست مانند یک اپ بومی روی ویندوز 11 بدون هیچ گونه مشکلی اجرا میشوند.

برنامه به اندازه کافی دارد بهره وری بالاو سرعت ، و همچنین از تمام نسخه های ویندوز بدون درگیری پشتیبانی می کند. به صورت رایگان. شما می توانید لینوکس را بر روی هر تعداد کامپیوتری که دوست دارید بدون پرداخت یک سنت برای مجوز نرم افزار یا سرور نصب کنید. اگر یک رایانه عالی دارید ، شروع به کار تنها چند ثانیه طول می کشد. با انجام این کار، استخراج فایل EXE شروع شده و پس از گذشت چند دقیقه، فایل APK در اختیار شما قرار میگیرد. مرحله ۲۰. بسته به مشخصات رایانه شما ، شروع به کار دستگاه مجازی کمی طول می کشد.

مرحله ۲۲. برای راه اندازی مستقیم دستگاه مجازی ، Android Studio را راه اندازی کرده و روی نماد Gear کلیک کنید. 1. رایانه خود را مجدداً راه اندازی کنید و ممکن است صفحه ای را مشاهده کنید که می گوید: “F12 Boot for boot Menu” یا “Press Del for Setup” را فشار دهید. مرحله ۱. اول از همه ، به این صفحه وب بروید و Android Studio را در رایانه خود دانلود کنید. مرحله ۲۱. اکنون می توانید از تلفن هوشمند کامل Pixel که با سیستم عامل Android 11 در کامپیوتر Windows 10 خود اجرا می شود استفاده کنید. مرحله ۱۵. اکنون از شما خواسته می شود که با مجوز موافقت کنید.

مرحله ۸. اکنون از شما خواسته می شود که موضوع رابط کاربری را انتخاب کنید. مرحله ۹. اکنون Android Studio سعی در دانلود چند ابزار اضافی دارد . مرحله ۱۷. اکنون hc از لیست System Image ، بر روی گزینه “R” کلیک کرده و بر روی دکمه ” Next ” کلیک کنید. مرحله ۱۴. حال ، از پنجره System image ، گزینه “R” را از لیست انتخاب کرده و بر روی دکمه Download در کنار آن کلیک کنید. این برنامه در حال حاضر به طور عمومی در دسترس قرار ندارد و برای دانلود آن، نیاز به فعالسازی کد محصول و در دسترس بودن آن بر روی ساب سیستم ویندوز یا سیستم فرعی ویندوز بکاررفته برای دستگاههای اندروید است.

بر اساس گزارشات، آمازون اپ استور یکی از گزینههای نصب برنامههای اندروید در ویندوز 11 خواهد بود. گزینهی اول برای ارتقا و آپگرید ویندوزِ فعلی استفاده میشود و گزینهی دوم هم برای نصب جدیدِ ویندوز روی دیسکِ خام یا دیسکی که قصد پاک کردن فایلهای آن را به صورت کامل دارید باید انتخاب شوند. با استفاده از مراحل بالا میتوانید به راحتی هر برنامه اندرویدی که دوست دارید روی ویندوز 11 خود نصب کرده و از آن لذت ببرید. توسعه دهندگان مشکلی را حل کردهاند که در آن یافتهها در نوار عنوان هنگام فعال شدن ظاهر میشوند. خوب ، از Android Studio می توان برای آزمایش و توسعه برنامه های Android استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید