حل مشکل نمایش صفحه مشکی در هنگام شروع به کار ویندوز 7

یکی از دلایل امنیت بالای ویندوز سرور این است که منابع و کدهای سیستم، اپن سورس نبوده و توسط خود مایکروسافت توسعه داده و نگهداری میشود در نتیجه امنیت آن بسیار بالا خواهد بود. این شرکت توصیه میکند قبل از نصب بهروزرسانی امنیتی (KB4535680) روی سیستم، دستورهای مناسب زیر را انجام دهید. چگونه این آسیبپذیری مورد حمله قرار میگیرد؟ برای یادآوری، هاست فضایی است که در اختیار کاربر قرار میگیرد تا فایلها و محتواهای سایت خود را روی آن آپلود کند.

مطمئنآ یکسری از فایلهای شما در ویندوزتان مشکل پیدا کرده است، درصورتی که راه های بالا جواب ندهد معنی اش این است که این فایلها قابل بازیابی نیستند و مجبور به استفادهی کپیتازهای از آنها در ویندوزتان هستید. راه های متعددی برای تمیز کردن سیستم وجود دارد. هرکدام از سرویسهای میزبانی را انتخاب کنید، مزایا و معایبی دارد. زمانی که قصد دارید برای میزبانی وبسایت خود هاست مناسب خریداری کنید قطعاً با سیستم عاملهای مختلفی مواجه خواهید شد. همچنین وب سایتهایی که از ASP (Active Server Pages) استفاده میکنند، از برنامههای میزبانی وب ویندوز پشتیبانی کامل میکنند.

استفاده کردن از سیستم عامل ویندوز دارای یک سری مزایا و معایبی میباشد که در این مطلب به طور کامل به آن پرداخته شد تا شما بتوانید انتخاب هوشمندانهای بین هاست ویندوز و هاست لینوکس داشته باشید. وقتی دانلود کامل شد؛ کافی است برنامه را اجرا کرده و مراحل نصب را دنبال کنید. سپس مهاجم میتواند با استفاده از این دسترسی اولیه، مراحل بعدی نصب “LoJax” (روت کیت محبوب) را اجرا کند. بعد از یک ریستارت مراحل نصب به طور اتوماتیک صورت خواهد گرفت. تا این قسمت از مقاله راجع به بخشهای مختلف هاست ویندوز صحبت کردیم. این موارد با کلیک بر روی کلیدهای میزان صدا یا روشنایی لپ تاپ ظاهر میشوند.

انتخابهای این مرحله به خودتون بستگی داره ولی پیشنهاد میشه زبان رو English (United States) و زمان و واحد ارز رو روی Persian یا همون فارسی تنظیم کنین. ویژگی امنیتی آسیبپذیری بایپس (CVE-2020-0689) به مهاجمان این امکان را میدهد تا از ویژگی بوت ایمن عبور کرده و نرمافزارهای نامعتبر یا مخرب را در هنگام راهاندازی ویندوز بارگیری کنند. با این وجود ویندوز برای افزایش امنیت و عدم دسترسی افراد سودجو به اطلاعات ویندوز شما ، از قابلیت اکتیو ویندوز یا Windows activate رونمایی کرد. ساده ترین راه برای حل مشکل تار شدن تصویر این است که ابتدا به Control Panel و سپس بخش Display مراجعه کرده و برخی با تنظیمات موجود در آن را تغییر دهید.

هزینههای راه اندازی و نگهداری هاست ویندوز نسبت به هاست لینوکس بسیار بالاتر و گرانتر میباشد. دیتابیس MySql یکی از محبوبترین دیتابیسهای مورد استفاده در بین کاربران میباشد. شما برای استفاده از دیتابیس MySql نیاز به پرداخت هیچ گونه هزینهای ندارید و این دیتابیس به صورت رایگان در اختیار افراد قرار گرفته است. انتظار میرود این بهروزرسانی امنیتی (KB4535680) سیستم را دو بار راهاندازی کند. این مشتریان همچنین پس از نصب بهروزرسانی امنیتی (KB4535680) برای مقابله با این آسیبپذیری با مشکل بازیابی کلید BitLocker برخورد میکنند. اما بهروزرسانی با ایجاد مشکلات بازیابی کلید BitLocker در چندین محصول سیستم عامل ویندوز در سرورها و Workstation ها رخ داد که باعث ناراحتی بیشتر مشتریان از این محصول شده است.

⚠ نکته مهم: استفاده از سرور ویندوز، برای سایتهایی که با PHP نوشته شدهاند، باگهای امنیتی زیادی ایجاد میکند. Task View به شما این امکان را میدهد تا با ایجاد چندین دسکتاپ در محیط ویندوز پروژههای مختلفی را که در حال کار بر روی آنها هستید بین چند دسکتاپ تقسیم کنید به طوری که هر پروژه بر روی یکی از دسکتاپها قرار بگیرد. در حال کار کردن با سیستم هستید ناگهان صفحه نمایش آبی میشود ویندوز شما دچار مرگ ناگهانی شده است. به همین دلیل میتوان گفت ویجتها آن بخشی از ویندوز ۱۱ هستند که احتمالا بعد از مدتی، کاملا فراموشش میکنید و احتمالا هیچ نیازی به استفاده از آن نمیبینید؛ مگر این که توسعهدهندگان ثالث دست به کار شوند و ویجتهای جذابی برای آن طراحی نمایند یا مایکروسافت فکری به حال بهبود آن کند.

این ابزار برخی مشکلات را حل میکند و اگر باز هم خطایی به وجود بیاید، گزینهی apply the fix ظاهر میشود.۸. دیتابیس دارای ویژگیهای بسیار زیادی است که در ادامه به برخی از آنها میپردازیم. یکی از مهمترین ویژگیهای این دیتابیس داشتن امنیت بسیار بالا است که خیال شما را از بابت مسائل امنیتی میتواند راحت کند. تفاوت این 2 نوع هاست، قبل از هر چیزی، در سیستم عاملی است که روی سرور نصب میشود. اگر شما پرونده و فایلهای مهمی دارید که ممکن است از دست بدهید و می خواهید قبل از نصب مجدد ویندوز آنها را حفظ کنید، شما می توانید از دیسک های زنده ویندوز و لینوکس استفاده کنید و یا فلش مموری خود را بوتیبل کنید.

حتی اگر سیستم دوباره نصب شود (یا قالببندی شود) یا فروشنده بهروزرسانیهای BIOS را انجام دهد، rootkit در میانافزار UEFI سیستم باقی خواهد ماند. برای مثال شاید یک دیسک و یا فلش درایو نجات و تعمیر برای کامپیوتر شما افاقه کند و مشکل را رفع کند، شاید هم حتما نیاز به نصب سیستم عامل از اول داشته باشید. من منکر این قضیه نیستم که گاهی به روزرسانی های ویندوز چنان فاجعه آمیزند که حتی می توانند آدم را از خریدن کامپیوتر شخصی منصرف کنند؛ اما برخی از این به روزرسانی ها واقعا خوب هستند.

در تمامی هاستهای ویندوز اگر که به روزرسانی در بحث سختافزار سرور انجام شود شما به این نیاز پیدا میکنید که درایورهای مختص به این سختافزار را نیز آپدیت کنید. یعنی به طور مثال اگر دو سرور با سختافزار های مشابه وجود داشته باشد و تنها تفاوت آنها این موضوع باشد که یکی از سیستم عامل ویندوز و دیگری از سیستم عامل لینوکس استفاده کرده قطعا قیمت هاست ویندوز از هاست لینوکس بسیار بیشتر خواهد بود. اگر دو سرور با سختافزار مشابه که یکی از سیستم عامل ویندوز و دیگری از سیستم عامل لینوکس استفاده کند در بحث سرعت سرور، سیستم عامل ویندوز بسیار کندتر از سیستم عامل لینوکس عمل خواهد کرد.

سیستم عاملهای لینوکس و ویندوز، هر کدام از زبانهای برنامهنویسی خاصی پشتیبانی میکنند. اگر میخواهید از سیستم عامل ویندوز استفاده کنید باید وب سایت شما از زبانهای برنامهنویسی ASP و ASP. را زدید سه فیلد آیپی، پورت و نام را باید پر کنید. بنابراین میتوانید برنامههای مورد نیاز و پر کاربرد خود را به مترو پین کنید. تمام تنظیمات سفارشی و سایر تنظیماتی که بر روی نرم افزارها، برنامههای کاربردی، دسکتاپ، نوار وظیفه، منوی شروع، پس زمینهها، سایتهای مورد علاقه در اینترنت اکسپلورر انجام میدهید فقط بر روی همان کامپیوتر اعمال و ذخیره میشوند. کاربرانی که تجربه خاصی ندارند، فکر میکنند چون سیستمعامل روی کامپیوتر شخصیشان ویندوز است، باید هاست ویندوز انتخاب کنند؛ اما این تصور اشتباهی است.

یکی از نقاط قوت هاست ویندوز این است که امکان دسترسی به درایورهای سخت افزار و همچنین آپدیت کردن آنها به راحتی هرچه تمامتر و با چند کلیک قابل انجام است. فیس بوک و اندروید دو پدیده جالب و منحصر به فرد در زمینه تکنولوژی این قرن بودند و هر دوی اینها به قدری در دنیا سر و صدا کردند که بخش قابل… پلسک هم برای هاست ویندوز و هم برای هاست لینوکس قابل استفاده است.

این درخواست از طریق مرورگر (که کلاینت هم در نظر گرفته میشود) به وب سرور ارسال میشود و وب سرور پاسخ را برای مرورگر میفرستد. در این قسمت ما قصد داریم به نکاتی بپردازیم که شما هنگام خرید هاست ویندوز باید رعایت کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. مزایا و معایب هاست ویندوز چیست؟ تفاوت هاست ویندوز و لینوکس چیست؟ هاست ویندوزی در بعضی مواقع که بخواهد چندین نرمافزار را در یک لحظه اجرا کند ممکن است که دچار مشکل شده و نیاز به این پیدا کند که مجددا راه اندازی شود.

دیدگاهتان را بنویسید